Samsun Kurbanlık - Köksallar Kurbanlık

Kurbanlık Fiyatları 2023

2023 Kurbanlık Fiyatlarımız; Güncel Kurban Yılı piyasa şartları göz önünde bulundurularak ve müşterilerimiz için en uygun olacak şekilde belirlenmektedir. Kurbanlıklarımız canlı olarak tartılmakta ve farklı kilolardaki kurbanlıklarımız kendilerine uygun fiyatlarla müşterilerimize sunulmaktadır. Kurban fiyatı belirlenirken en yaygın kullanılan yöntem budur. Mutlaka size uygun bir Kurbanlığımız vardır. Mutlaka bizi arayın.

Kurbanlıklarımız
Samsun Kurbanlık - Köksallar Kurbanlık

Hisseli Kurbanlık ve Kurban Hisse Fiyatlarımız

Kurbanlık hayvanı dilerseniz bütün olarak alabileceğiniz gibi dilerseniz bir ya da daha fazla hisse olarak uygun olan kurbanlıklarımıza ortak olabilirsiniz. Kurban Hisse'si açık olan kurbanlıklarımızdan hisseleri dolmadan yararlanabilirsiniz. Canlı Kurbanlık Fiyatları, "Kurban Fiyatlari", "Kurban Kesimi" ve diğer tüm hizmetler dahil olarak sizlere sunulmaktadır.

Tıkla Ara : 0 546 467 13 32
Samsun Kurbanlık - Köksallar Kurbanlık

Vekalet ile Kurban Kesme

Çeşitli nedenlerden dolayı tesisimize gelemeyen müşterilerimiz için vekalet yolu ile de kurban ve hisse satış ve kesimimiz mevcuttur. Müşterilerimizin hisselerini belirli bir güne kadar dondurucuda muhafaza ederek, müsait olduklarında gelip almaları için bekletebiliyoruz.

Kurbanlıklarımız
Samsun Kurbanlık - Köksallar Kurbanlık

Kesim Yerimiz

Ulaşım ve park yeri sorunu olmayan, son derece rahat bir konumda sizlere hizmet veriyoruz. Tesisimizde kurban sektörüne hitap eden tüm makine, teçhizat ve ekipmanlar bulunmaktadır. Kurban deri soyma makinesi, hidrolik ve motorlu kaldırma sistemleri, kesilmiş hayvanı tartım sistemi, hisselere ayırma alanları ve tartım cihazları, kemik kesimi için motorlu testereler vs. Kurban günü profesyonel ekibimiz ile kurbanlıklarınız islami şartlara uygun olarak ve hijyenik bir şekilde sizlere hazırlanmaktadır.

Tıkla Ara : 0 546 467 13 32

SAMSUN KURBANLIK - ADAKLIK - ( Kurban Satış ve Kurban Kesim Merkezi )

En Uygun Kurbanlık Fiyatları

Hisseli Kurbanlık ve Bütün Kurbanlıklar

Vekalet ile Kurban Kesme

Modern Kesim Yerimiz

Köksallar Kurbanlık

Samsun da Kurbanlık Fiyatları

Koç Fiyatları - Koyun Fiyatları

En Uygun Kurban Hisse Fiyatları

Kurbanlıklarımıza Göz Atın